Raychem bünyesinde sizin saha şartlarınıza uygun birçok farklı özellikler içeren bağlantı kutuları mevcuttur. Bunları genelleyecek olursak tek girişli ve çok girişli tipleri mevcuttur.

JBU-100-L-E; Bu kutu çeşidi ile birden fazla ısıtma kablosu ve güç kablosu girişini rekor aracılığı ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra, üzerinde bulunan LED ışık ile de kutuda enerji varlığı ve ısıtma kablosunun çalıştığı görsel olarak gözlemlenebilir. 4 adet M25 girişi, IP66 koruma sınıfı, -50°C den +56 °C ye kadar sıcaklık dayanımı, 480 Volt çalışma gerilimi mevcuttur.

jbu-100-l

JBM Tip bağlantı kutuları; Bu kutu çeşidi birden fazla ısıtma kablosunu giriş yapmak istediğiniz noktalarda kullanabilirsiniz. Kutuya en fazla 3 adet ısıtma kablo girişi yapılabilir, 2 adet M25 girişi, IP66 koruma sınıfı, -60°C den +56 °C ye kadar sıcaklık dayanımı, 480 Volt çalışma gerilimi mevcuttur.

jbu-100-l_2

JBS Tip bağlantı kutuları; Bu kutu çeşidi ile Self re güle ailesinden bir tane ısıtıcı kablo MI grubundan ise birden fazla giriş yapılabilir, 2 adet M25 girişi, IP66/67 koruma sınıfı, -50°C den +56 °C ye kadar sıcaklık dayanımı, 480 Volt çalışma gerilimi mevcuttur.

jbu-100-l_3

Bağlantı kutularınızın tedariği için SAMM firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir